Gene Louw

Buitemuurse Aktiwiteite

Laerskool Gene Louw is trots op al hul sportspanne en beskou elke verteenwoordigende span as ambassadeurs van ons skool. Ons glo in ʼn gesonde balans tussen die akademiese, emosionele, fisiese en geestelike ontwikkeling van ʼn kind en bied ons leerders ʼn verskeidenheid buitemuurse aktiwiteite, onder leiding van top afrigters en opvoeders, om aan deel te neem.

Leerders kan aan die volgende aktiwiteite deelneem wat deur die skool aangebied word:

Sport

Rugby

Kobus Louw
klouw@genelouw.co.za

Netball

Jana Schoeman
jschoeman@genelouw.co.za

Tennis

Jurgen Schietekat
jschietekat@genelouw.co.za

Krieket

Johan Bezuidenhoudt
jbezuidenhoudt@genelouw.co.za

Hokkie - Seuns

Morné Nieman
mnieman@genelouw.co.za

Hokkie - Dogters

Hans Smuts
hsmuts@genelouw.co.za

Atletiek

Marinda Strydom
mstrydom@genelouw.co.za

Landloop

Eliska Groenewald
egroenewald@genelouw.co.za

Kultuur

Skaak

Linda Bridger
lbridger@genelouw.co.za

Esbe Louw
elouw@genelouw.co.za

Junior Koor en Senior Koor

Marietjie Martinson
mmartinson@genelouw.co.za

Klavier, Blokfluit, Kitaar, Dwarsfluit en Musiekteater (Sang)

Marietjie Martinson
mmartinson@genelouw.co.za

Lesse tydens skoolure

Kuns - Graad 1

Annelie Joubert
ajoubert@genelouw.co.za

Kunsklasse na-ure
(Beperkte spasie, klein kwartaallikse fooi van toepassing)

Kuns - Graad 2

Mariska Venter
mventer@genelouw.co.za

Kunsklasse na-ure
(Beperkte spasie, klein kwartaallikse fooi van toepassing)

Kuns - Graad 3

Elré Smit
esmit@genelouw.co.za

Kunsklasse na-ure
(Beperkte spasie, klein kwartaallikse fooi van toepassing)

Kuns - Gr. 4-7

Zita van Zyl
zvanzyl@genelouw.co.za

Kunsklasse na-ure
(Beperkte spasie, klein kwartaallikse fooi van toepassing)